GALERIE UMĚNÍ VE VEŘEJNÉM PROSTORU LIBERCE A JABLONCE NAD NISOU | vytvořil Spolek za estetiku veřejného prostoru

Úvodní stránka / O aplikaci

Galerie Spolku za estetiku veřejného prostoru má za cíl shromáždit všechna výtvarná díla umístěná ve veřejném prostoru Liberce a Jablonce nad Nisou. Zahrnuje jak díla existující, tak i ta odstraněná. Výhodou naší galerie je možnost vyhledávání podle štítků, díky nimž můžete třídit podle období, autora, jednotlivých čtvrtí a tak dále. Součástí je i mapa, takže se snadno zorientujete. Na tvorbě galerie se podíleli: Jindřich Gubiš, Kristýna Marková, Michael Mádle, Veronika Toporová.

Tato web fotogalerie je založena na aplikaci Piwigo.

Piwigo je software foto galerie pro web, vytvořený aktivní komunitou uživatelů a vývojářů. Rozšíření a doplňky dělají Piwigo jednoduše přizpůsobitelné. Zásadní výhoda nakonec, Piwigo je bezplatné a opensource.

Navštivte Piwigo web stránky

České Piwigo udržují: